Harmonogram

Doprovodný program

Moderátorem festivalu bude Vašek Řepa z rádia Rock Max

Soutěž v pití piva

Soutěž v pojídání frgálů

Karaoke soutěž s živou kapelou

Motorkářské soutěže a další, bohatý program

Celou akci zakončí taneční zábava s kapelou Defect

Vstupenky

Vstupenky je možné osobně zakoupit na prodejně Pekárny u mlýna nebo v Infocentru Horní Lideč. Pokud byste měli zájem o zaslání vstupenek, napiště nám prosím pomocí kontaktního formuláře.

Děti do 12 let v doprovodu rodičů mají vstup zdarma.

Facebook událost

Místo konání – Sportovní areál Horní Lideč

Přímo v areálu bude zajištěna možnost stanování nebo kapacitně omezená možnost ubytování v budově přilehlého penzionu. Bude možné zakoupit výhodný set ubytování a vstupného. Detaily brzy upřesníme.

Aktuality

Informace k Srdeční záležitosti 29.8.2020 - Aktuálně pracujeme na úpravě stránek, které mimo jiné nabídnou i možnost zakoupení vstupenek on-line, přičemž první vlna prodeje za super cenu proběhne už před letošními Vánocemi. Pro festival byl založen
Změna trasy vyjížďky - Vzhledem k tomu, že je ve Valašských Kloboukách pořád semafor, bude změna trasy. Vyjížďka bude směr Lidečko a Pulčín. Nad Francovou Lhotou uděláme krátkou přestávku, seřadíme motorky a společně se vyfotíme.
Zábavové vstupné 100 Kč - Pro ty z vás, kteří by se z nějakého důvodu nemohli zúčastnit hlavního programu festivalu, nabízíme možnost ochutnat atmosféru akce od 22.00 hodina za „zábavové“ vstupné 100 Kč.
Účast na vyjížďce zdarma - Řešili jsme, jak ošetřit vstup motorkářů na festival. Organizačně by pro nás bylo komplikované, nějakým způsobem ohlídat krátký vstup, či snižování vstupného. Takže jsme to rozsekli tak, že kdo se
Burčák bude!!! - Nabídku vlastní řady čepovaných, speciálních vín z prodejny S-market doplní láhvová vína z Kobylí a také moravský burčák.
Zítra končí soutěž o lístky - Máte poslední možnost zúčastnit se Facebookové soutěže o lístky na festival 🙂
Pivo z Hrádku - Ne festivalu budeme čepovat 4 druhy piva z Hrádku: Rejtín (10°), Horehleď (12°), karpat (11°)a polotmavý Lambert (12°).
Nejlepší utopenci - Na festivalu si můžete pochutnat na utopencích od rodinné firmy Váhala, která je dodává i do O2 arény na utkání hokejové extraligy. Před nedávnem pan Záruba v televizi zmiňoval, že
První vybrané soutěže - Hod motorkovým rámem do dálky. Opičí dráha (týmová soutěž) – jeden soutěžící oběhne pevný bod – 10x (špalek dřeva) a vybíhá cca 15m k půllitru s pivem, pak vypije pivo
Copyright © 2019 Srdeční Záležitost
Fotografie a videa - archiv kapel, Petra Mušínská